Wyniki znalezione dla „Zacznij otrzymywać płatności na eBay”

Zacznij otrzymywać płatności na eBay

Otrzymywanie płatności za przedmioty sprzedane na eBay jest proste. Kupujący mogą teraz wybrać z kilku form płatności, eBay zarządza całym procesem płatności, a Ty otrzymujesz swoje pieniądze bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Jeśli jesteś nowym sprzedawcą na eBay, możesz zarejestrować się, korzystając z łącza poniżej. Więcej informacji znajdziesz na stronie o rejestracji sprzedawcy.

Zarejestruj się jako sprzedawca

Gdy zarejestrujesz się jako sprzedawca, możesz zacząć sprzedawać na eBay. Aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami, poprosimy Cię o dodatkowe informacje, aby zakończyć weryfikację. Dzięki weryfikacji swoich danych unikniesz opóźnień w otrzymywaniu swoich wypłat.

Przydatne artykuły

Na początku przeczytaj nasze artykuły na temat konfiguracji konta sprzedawcy i otrzymywania płatności na eBay.

Zarejestruj się, aby eBay przetwarzał Twoje płatności

Jeśli jesteś aktywnym sprzedawcą na eBay, ale jeszcze nie zarejestrowałeś(łaś) się do płatności przetwarzanych przez eBay, otrzymasz wiadomości e-mail z zaproszeniem, aby zakończyć rejestrację przed określoną datą.

Jeśli otrzymałeś(łaś) już zaproszenie, aby się zarejestrować, ale jeszcze tego nie zrobiłeś(łaś), poszukaj w wiadomości e-mail łącza do rejestracji.

Jeśli nie zarejestrujesz się w terminie podanym w zaproszeniu, eBay zastrzega sobie prawo do ograniczenia możliwości wystawiania ofert, w tym ograniczenia nowych ofert sprzedaży, ograniczenia zmian aktualnych ofert sprzedaży lub zakończenia ofert sprzedaży.

Po rejestracji

Po rejestracji aktywujemy na Twoim koncie płatności przetwarzane przez eBay, co może zająć od kilku godzin do kilku tygodni.

W ciągu 24 godzin od rejestracji Twoje obecne oferty sprzedaży w obsługiwanych serwisach będą automatycznie skonfigurowane na potrzeby płatności przetwarzanych przez eBay i nie musisz wprowadzać w nich żadnych zmian.

Jeśli korzystasz z zewnętrznych narzędzi do zarządzania ofertami sprzedaży, magazynem, finansami lub zwrotami pieniędzy, sposób korzystania z nich nie powinien się zmienić, gdy eBay zacznie przetwarzać Twoje płatności.

Czy te informacje były przydatne?

Pozostało znaków: 100

Dziękujemy za opinię! Aby uzyskać pomoc, kliknij Kontakt z nami.