Wyniki znalezione dla „Płacenie za przedmioty”

Za przedmioty kupowane na eBay można płacić kartami kredytowymi, debetowymi lub w systemie PayPal. Przed złożeniem oferty lub kupieniem przedmiotu sprawdź, jakie formy płatności są akceptowane na danej aukcji.

Po wygraniu licytacji lub kupieniu przedmiotu po cenie ustalonej za pomocą przycisku Kup teraz, możesz zapłacić za zamówienie. 

Podczas realizacji transakcji i regulowania płatności pamiętaj o sprawdzeniu i ewentualnym uaktualnieniu adresu dostawy. Jeśli Twoje konto PayPal jest połączone z kontem eBay, wystarczy potwierdzić i zapłacić. Jeśli konta nie są połączone lub nie masz konta PayPal, możesz wybrać inną formę płatności, np. kartą kredytową lub debetową. W takim przypadku konieczne będzie potwierdzenie szczegółów zamówienia i zrealizowanie płatności w systemie PayPal jako gość (użytkownik niezarejestrowany).

Jeśli zdecydujesz się użyć karty kredytowej, przed dokonaniem płatności może być konieczne przejście przez standardowy proces weryfikacji.

Otrzymasz potwierdzającą wiadomość e-mail, informującą o odebraniu płatności przez sprzedawcę i dacie wysyłki przedmiotu.

Aby przyspieszyć realizację transakcji: 

  • Zapisz swoje szczegóły dotyczące płatności 
  • Płać zawsze w systemie PayPal 


Ochrona kupujących

Płacąc w systemie PayPal za zakupy na eBay, możesz korzystać z pełnego zabezpieczenia całej wartości większości zamówień z uwzględnieniem kosztów wysyłki.  


Inne akceptowane formy płatności

W przypadku przedmiotów z niektórych kategorii (np. Motoryzacja lub Nieruchomości) lub odbieranych osobiście sprzedawcy mogą oferować płatność przy odbiorze, płatność za pobraniem, przelewem bankowym, przekazem pieniężnym lub w innej formie. Pamiętaj jednak, że korzystanie z takich form płatności nie podlega ochronie w ramach Gwarancji zwrotu pieniędzy eBay.


Więcej działań:


Dowiedz się więcej:

Czy te informacje były przydatne?

Pozostało znaków: 100

Dziękujemy za opinię! Aby uzyskać pomoc, kliknij Kontakt z nami.